Etiketler

, ,

“TÜRK Kimdir? TÜRK, İsviçre Medeni Kanunu’na göre evlenen, İtalyan Cezası Yasası’na göre Cezalandırılan, Alman Ceza Mahkemeleri Usulüne göre yargılanan, Fransız İdare Hukuku’na göre idare edilen ve İslam Hukukuna göre GÖMÜLEN kişidir.” En Sevdiğim ATATÜRKÇÜ UĞUR MUMCU’NUN farkına varıp tarif ettiği AŞURE çorbası..Bakın Fransızlar Kendi İdare Hukuku Kurallarını, İtalyanlar da Kendi Ceza Yasalarının kurallarını sisteme hakim kılarlardı ! Arıza halinde İsviçre müdahalesi olsaydı Medeni Kanunlarını, Almanlar da Ceza Mahkemeleri Usul Kaidelerini dikte ettirirlerdi (Tabi Mustafa Kemal’in Mahmut Esat Bozkurt gibi katıksız FAŞİST bir Hukuk Danışmanı Olmasaydı!)

M.Kemal Olmasaydı ne mi olurdu?

– Önce Fransızlar HİLAFETİ kaldırarak Laikliği getirecekti.

– Sonra Fransızlar yüzyıllardır kullandığımız Dili, Kültürü ve Kitapları BİR GECEDE YAPACAKLARI HARF DEVRİMİ ile yerle bir edeceklerdi.

– Sonra yine Fransızlar Sarığı, Fesi ve Kadınların Örtüsünü yasaklar; KIYAFET DEVRİMİ yaparak kendi giysilerini kanun zoruyla giydirirdi.

Mustafa Kemal Olmasaydı;

İngilizler İSTİKLALL MAHKEMELERİ diye bir mahkeme kurdurtur ve ülkedeki Alim-Ulema kim varsa önce astırır, sonra mahkemesini yaptırırdı.

Kim bilir belki de İngilizler Ayasofya Camiini Müzeye çevirirdi.

Ya da İtalyanlar asırlardır orijinaliyle dinlenen EZANI yasaklar, İtalyancasını okumayı kanun zoruyla yaptırırdı.

Ülkeyi İşgal Etmiş tüm bu İTİLAF DEVLETLERİ CUMA Gününü tatil olmaktan çıkarır, Hıristiyan Dünyanın kutsal günü PAZARI ülkemizde de tatil ilan ederdi.

İYİ Kİ MUSTAFA KEMALİMİZ VARMIŞ… BİZİ TÜM BU DÜŞMAN ÜLKELERİN ELİNDEN DE ŞERRİNDEN DE KURTARMIŞ!

24.01.2012 Doğan TOPGÜL